Designové skleničky

Už jste slyšeli o designových nerozbitných skleničkách?

Že ne?

Tak já vám o nich něco málo napíšu.

Tak tedy skleničky..

Je pravdou, že střepy přinášejí štěstí, ale jsou místa a chvíle, kam se nehodí. Tam si pak vezměte naše fogosácké sklenky. Neotřelý a luxusní vzhled dodá slavnostní atmosféru každému okamžiku a jistota, že ani při bujaré párty ve vířivce nebudou na šrot jako vy. Přečkají každou bujarou oslavu a můžete je používat pořád a pořád. Za chvíli se stanou těmi "vašimi" skleničkami s originálním nápisem

Tyhle naše skleničky jsou speciální v tom, že je můžete bezpečně používat i u bazénu, ve vířivce, ve wellness centru. Prostě kdekoliv, kde byste se neodvážili vzít klasické vinné skleničky ze skla. Jen si to pojďte představit... Je léto, ležíte u bazénu pod slunečníkem, kdekoliv, kde vás napadne... U nás nebo v zahraničí. Pojďme třeba na Bali, přece se nebudeme mírnit v našich představách. Ležíte u bazénu, pod slunečníkem, na Bali a máte chuť na lahev dobrého vína. Víno si objednáte, žádný problém. Ale co skleničky? Vy ovšem máte fištróna a vytáhnete naše skleničky s nápisem třeba Girls power.  Pokud jste ale s partnerem, hodí se Mr. a Mrs., ať každý ví, že k sobě patříte. To dá rozum! Tááák a teď si můžete užívat pohodu stylově, bezpečně a hlavně neotřele. 

Nebo taky vířivka! To je další příklad skvělého využití. Připravíte pro partnera překvapení v podobě vířivky. Protože vy víte, že vířivka je prostě velká pohoda a tu my chceme. Ale co by to bylo za vířivku bez lahve Fogosa, že?  Darujte panu Pravému tedy i dvě skleničky s nápisem Na lásku. Oslavte společně svoji lásku a užijte si pohodu s lahví Fogosa přímo ve vířivce.  A jeden takový tip:  vygravírujte mu na lahev, jak moc ho milujete nebo třeba heslo, motto, které používate jen vy dva. V břiše vás budou lechtat motýlci štěstí a lásky, v nose pak bublinky originálního a lahodného Fogosa. 

Tyhle skleničky jsou nerozbitné, jsou elegantní, bezpečné, stylové, neotřelé, svůdné, inspirativní, romantické...

Tyhle skleničky se skvěle hodí jako dárek na rozlučkovou párty se svobodou, narozeniny, oslavu výročí, na svatbu, kdekoliv společně s lahví Fogosa budou zářit a vy s nimi.

 

Girls power

Zpět do obchodu