Rozlučka se svobodou

Rozlučka se svobodou stylově!! Víme jak na to!!

Pokud jste svědkyně, pak jistě nastane ten den, kdy bude třeba připravit pro vaši soulmate, pro nejku, sestru, prostě nevěstu ROZLUČKOVOU PARTY. Nemine vás to, to vím jistě. Taky právě jednu takovou nejku mám a ani se nenaděju a bude to tu. Takže se na to pojďme podívat společně. 

 

Pojďme jí připravit nezapomenutelný MEJDAN, kde bude ona zářit společně s lahvemi Fogosa. Párty můžeme ladit do jedné barvy nebo může být i barevná, pokud je to v létě, pak bych šla do barev. Součástí akce může být i degustace různých druhů Fogosa. Zkuste jí i ostatním zavázat oči a poznávat, které Fogoso se jim právě rozplývá na jazyku. V lahvi Fogosa se v dokonalé harmonii snoubí lahodná chuť, originální barva, perleťové šupinky a jemné bublinky. 

50

 

 

A z čeho jiného degustovat s partou kámošek než z designových skleniček s nápisy Girls power a to pro všechny.  

A hlavně ještě jedna topka - nízký obsah alkoholu nezastře vaše vzpomínky. 

58

 

 

Jako součást dárku pro nevěstu bych doporučila lahev Fogoso Plata a na ni vygravírovat datum svatby. Nesmím zapomenout také na skleničky, jako dárek se hodí dvě s nápisem Na lásku, protože na co jiného by si měli novomanželé připít. 

 

 

A jak já bych popsala FOGOSO? – bublinky, vinný koktejl, lahodné aroma, jedinečný vzhled, ale hlavně nezapomenutelné zážitky v jeho společnosti. 

 

Bezva den přeji!!

Vaše Monika 

 

 

 

Zpět do obchodu