Bronzová svatba

Věděli jste, že Bronzovou svatbu slaví páry, které spolu prožily 8 let? Je to krásné výročí, většinou toto výroční oslaví manželé spolu sami na rodinné oslavy čeká spíše kulaté výročí. 

Dárek k bronzové svatbě

Udělejte své drahé polovičce radost netradičním dárkem a to Bronzovým Fogosem s osobním věnováním na lahvi, můžeme vám vygravírovat květinu, datum vaší svatby, přání, jméno, nebo cokoliv, co vystihuje váš společný příběh. Věřím, že uděláte radost speciálním dárkem v podobě Fogosa Bronce. Jako další tip bych vám nabídla designové skleničky na víno s nápisem Na lásku. Protože přesne toto je ten čas, kdy je krásné připít si právě na tu vaši společnou lásku. 

Ve vašich rukou se Fogoso stane nádherným šperkem. Lehce protřepejte, roztančete třpyt v lahvi, nalijte si jedinečnou opojnou harmonii ovocné chuti a vpusťte do vašeho života slunce španělské Kastilie. Protože ke slavnostní atmosféře bublinky Fogoso patří. 

V lahvi Fogosa se v dokonalé harmonii snoubí lahodná chuť, originální barva, perleťové šupinky a jemné bublinky. 

Fogoso je sycený, aromatizovaný koktejl vinných produktů ze slunné španělské Kastilie. Vyniká lehkou ovocnou chutí, je ideální na společenské akce, oslavy a svatby. Potěší i k jídlu, je vhodné jako alternativa k dezertnímu vínu. Objem lahve je 750 ml. Obsah alkoholu je 5,5 %

Na zdraví!!

Na lásku_1

 

Zpět do obchodu