Stříbrná svatba

Stříbrnou svatbu slaví páry, které spolu prožily čtvrt století, tedy 25 let. Je to krásné výročí, kdy se sejde celá rodina a mnohé páry veřejně obnoví svůj manželský slib. Při příležitosti stříbrné svatby si manželské páry mohou vyměnit nové prstýnky.

Dárek ke stříbrné svatbě

Ať už jste rodina, nebo blízcí přátelé, je vhodné darovat manželskému páru ke stříbrné  svatbě nějaký menší dar. Se stříbrnou svatbou je tradičně spojená stříbrná barva. Vhodnými dárky jsou šperky z bílého zlata, bílé květiny nebo Fogoso Plata.

Skvěle se hodí i gravírované datum svatby na lahvi Fogosa a naše designové skleničky s nápisem Na lásku.

Ve vašich rukou se Fogoso stane nádherným šperkem. Lehce protřepejte, roztančete třpyt v lahvi, nalijte si jedinečnou opojnou harmonii ovocné chuti a vpusťte do vašeho života slunce španělské Kastilie. Protože ke slavnostní atmosféře bublinky Fogoso patří. 

V lahvi Fogosa se v dokonalé harmonii snoubí lahodná chuť, originální barva, perleťové šupinky a jemné bublinky. 

Fogoso Plata je sycený, aromatizovaný koktejl vinných produktů ze slunné španělské Kastilie. Vyniká lehkou ovocnou chutí, je ideální na společenské akce, oslavy a svatby. Potěší i k jídlu, je vhodné jako alternativa k dezertnímu vínu. Objem lahve je 750 ml. Obsah alkoholu je 5,5 %

Na první pohled zaujme jeho ohnivý efekt (koukněte na video), díky kterému je ideální do míchaných koktejlů a pro prémiové události. 

 

Na lásku

Zpět do obchodu