Používáním webu vyjadřujete souhlas s používáním cookies, obchodními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů.

9 nejčastějších otázek našich zákazníků

V tomto článku se dozvíte odpovědi na otázky, které všechny zajímají nejvíc.

1. Co je Fogoso a co Blonde?

Fogoso je šumivý vinný nápoj původem z Kastílie. Díky speciálnímu složení se mu přezdívá lávové víno, nebo také perlové víno. Blonde je sekt z téže oblasti, jeho součástí jsou vločky ryzího zlata. Oba produkty jsou skvělé na speciální příležitosti nebo jako zajímavá přísada do koktejlů (recepty najdete zde).

2. Ten efekt je nějaká chemie? Kolik je tam éček?

Potěšíme vás, Fogoso i Blonde jsou čistě přírodní produkty. Fogoso obsahuje přírodní perleť a přírodní barviva. Naštěstí ne vše, co vypadá hezky, musí být nutně chemie. Jedinou přísadou jsou siřičitany, kterými je Fogoso a Blonde syceno. Ty asi znáte z ostatních sektů a bublinkových nápojů, používají se totiž běžně.

3. Čím je efekt tvořen a jak přesně funguje?

Tajnou přísadou je prach z pravých perel. Teď už tedy tajná není... Prach se v klidovém stavu usadí a při protřepání začne vířit, efekt se pomalu rozplývá a perleť se opět usadí. Při nalití do sklenice funguje stejně a můžete si ho dále užívat. Perleť je natolik jemná, že při pití není cítit. Abyste si nápoj vychutnali co nejlépe, koukněte na článek 5 Tipů, jak správně pít Fogoso.

4. Chutná každá barva jinak?

Jde o stejné odrůdy a chuť je velmi podobná, liší se jen tónem, připravili jsme si pro vás celý článek o tom, jak jednotlivé barvy chutnají.

5. Za jak dlouho mi dorazí balíček?

Všechny produkty, které jsou skladem, expedujeme následující pracovní den (při objednání do 19:00). Pokud tedy objednáte například v pondělí, ve středu je balíček u vás.

6. V jakém balení lahev přijde? Nerozbije sepo cestě?

Nerozbije. Lahve balíme pečlivě, prohlédnout si fotky balení a přečíst si detaily, jak Fogoso balíme, můžete v tomto článku.

7. Máte kamennou prodejnu?

Kamennou prodejnu zatím nemáme, připravujeme pro Vás ale síť podniků, kde můžete Fogoso vyzkoušet. Pokud jde jen o vyzvednutí - máte k dispozici přes 175 výdejních míst DPD Pick-Up.

8. Jaké jsou možnosti platby dopravy?

Fogoso si můžete vyzvednout na jednom ze 175 výdejních míst, nebo vám ho pošleme balíkem DPD či Českou poštou. Platit můžete přes bezpečnou bránu GoPay platební kartou, převodem nebo dokonce BitCoiny. Zasíláme rovněž na dobírku.

9. Mám bar nebo hotel, kde chci prodávat Fogoso. Je to možné?

Ano, ozvěte se nám na mail obchod@fogoso.cz nebo telefon 775 115 508 a domluvíme podrobnosti. Vytváříme síť zajímavých podniků, kde mohou naši zákazníci Fogoso ochutnat, vybíráme ale pečlivě a budeme si přát například dodržování teploty podávání nebo základní znalosti o produktu ze strany obsluhy, aby si zákazníci Fogoso užili a rádi se k vám vraceli.

 

Pokud vás napadají další otázky, dejte vědět!