COVID aktualizace: Web je v plném provozu, zasílání i odběrná místa. NOVINKA: Vygravírujeme Vám text nebo logo na lahev.

10 nejčastějších otázek našich zákazníků

V tomto článku se dozvíte odpovědi na otázky, které všechny zajímají nejvíc.

1. Co je Fogoso a co Blonde?

Fogoso je šumivý vinný nápoj původem z Kastílie. Díky speciálnímu složení se mu přezdívá lávové víno, nebo také perlové víno. Blonde je sekt z téže oblasti, jeho součástí jsou vločky ryzího zlata. Oba produkty jsou skvělé na speciální příležitosti nebo jako zajímavá přísada do koktejlů (recepty najdete zde).

2. Čím je efekt tvořen a jak přesně funguje?

Tajnou přísadou je jedlá přírodní perleť, používaná například v cukrářských výrobcích. Teď už tedy tajná není... Perleťový prášek se v klidovém stavu usadí a při protřepání začne vířit, efekt se pomalu rozplývá a perleť se opět usadí. Při nalití do sklenice funguje stejně a můžete si ho dále užívat. Perleť je natolik jemná, že při pití není cítit. Abyste si nápoj vychutnali co nejlépe, koukněte na článek 5 Tipů, jak správně pít Fogoso.

3. Chutná každá barva jinak?

Jde o stejné odrůdy a chuť je velmi podobná, liší se jen tónem, připravili jsme si pro vás celý článek o tom, jak jednotlivé barvy chutnají.

4. jaké je složení produktů?

Konkrétní složení se u každé značky a varianty liší. Fogoso efekt tvoří přírodní jedlá perleť (přísada známá například v cukrářství), kterou je třeba manuálně rozmíchat pohybem. Kompletní složení všech produktů naleznete ZDE.

5. Za jak dlouho mi dorazí balíček?

Všechny produkty, které jsou skladem, expedujeme následující pracovní den (při objednání do 19:00). Pokud tedy objednáte například v pondělí, ve středu je balíček u vás.

6. V jakém balení lahev přijde? Nerozbije se po cestě?

Nerozbije. Lahve balíme pečlivě, prohlédnout si fotky balení a přečíst si detaily, jak Fogoso balíme, můžete v tomto článku.

7. Máte kamennou prodejnu?

Objednávky si můžete vyzvednout v Praze na adrese Kozí 853/19 ve všední dny mei 9-18 hod nebo po domluvě i o víkendech. Připravujeme pro Vás také mapu podniků, kde můžete Fogoso vyzkoušet. Dále máte k dispozici přes 1200 výdejních míst DPD Pick-Up.

8. Jaké jsou možnosti platby A dopravy?

Fogoso si můžete vyzvednout na jednom z více než 1200 výdejních míst, nebo vám ho pošleme balíkem DPD či Českou poštou. Platit můžete přes bezpečnou bránu GoPay platební kartou či převodem. Zasíláme rovněž na dobírku.

9. na lahvi je datum, které už uplynulo. Jaké je datum expirace?

Na lahvi je uvedeno datum lahvování. Fogoso, jako všechny vinné produkty, nemá omezenou dobu trvanlivosti. Více detailů se dozvíte v tomto článku.

10. Mám bar nebo hotel, kde chci prodávat Fogoso. Je to možné?

Ano, ozvěte se nám na mail obchod@fogoso.cz nebo telefon 775 115 508 a domluvíme podrobnosti. Vytváříme síť zajímavých podniků, kde mohou naši zákazníci Fogoso ochutnat, vybíráme ale pečlivě a budeme si přát například dodržování teploty podávání nebo základní znalosti o produktu ze strany obsluhy, aby si zákazníci Fogoso užili a rádi se k vám vraceli.

 

Pokud vás napadají další otázky, dejte vědět!