Fogoso rozzáří každou svatbu

Výjimečná chvíle,

Výjimeční lidé,

Výjimečný den,

Výjimečné místo,

Výjimečný nápoj

Navždy spolu… s Fogosem

Chcete, aby vaše svatba byla dokonalá, a ladíte každý detail? Mysleli jste na to, čím si budete připíjet? Věděli jste, že i bublinky, kterým si připijete, mohou být fascinujícím doplňkem? Fogoso jím rozhodně je. Jedinečný nápoj pro jedinečnou příležitost. Neotřelý, inspirativní, romantický, luxusní a svůdný. Stovky třpytivých šupinek perleti nebo zlata dodají lesk vašemu velkému dni.

Fogoso můžete ladit do odstínů svatby nebo barvy prstýnků. Zlaté, stříbrné, bronzové, růžové nebo modré. Objednejte si lahev s nápisem podle vašich představ. Vygravírujeme vám, co si budete přát.

Ve vašich rukou se Fogoso stane nádherným šperkem. Lehce protřepejte, roztančete třpyt v lahvi, nalijte si jedinečnou opojnou harmonii ovocné chuti a vpusťte do vašeho života slunce španělské Kastilie. Protože ke slavnostní atmosféře bublinky Fogoso patří. 

V lahvi Fogosa se v dokonalé harmonii snoubí lahodná chuť, originální barva, perleťové šupinky a jemné bublinky. 

 

39

Fogoso je sycený, aromatizovaný koktejl vinných produktů ze slunné španělské Kastilie. Vyniká lehkou ovocnou chutí, je ideální na společenské akce, oslavy a svatby. Potěší i k jídlu, je vhodné jako alternativa k dezertnímu vínu. Objem lahve je 750 ml. Obsah alkoholu je 5,5 %

Na první pohled zaujme jeho ohnivý efekt (koukněte na video), díky kterému je ideální do míchaných koktejlů a pro prémiové události. 

Zpět do obchodu