První soutěž jsme losovali netradičně. Víte jak?

Zdravíme všechny soutěžící!

Rozhodli jsme se, že poodhalíme, jak jsme losovali naši soutěž.

Pokaždé, když vidím na Facebooku soutěž, tak jsem trochu na pochybách, jestli výhry organizátoři nerozdají svým kamarádům. Rozhodli jsme se proto, že zkusíme vylosovat výherce co nejvíce náhodně a zajímavým způsobem. Přiznám se, že jsem zrovna slavil narozeniny a přemýšlel jsem, jak najít záminku k otevření jedné lahve Fogoso, na které bych si rovnou mohl pochutnat.

A pak mě napadlo, jak to skloubit - vytiskli jsme si všechny komentáře, pečlivě je nastříhali, zmačkali do kuliček a nahromadili na stůl. 

Tuhle hromádku jsme rozstřelili špuntem, který vylétl z lahve Fogoso a ty kuličky, které dolétly nejdál a nespadly ze stolu, jsme rozbalili a určili jako výherce. 

Největší radost nám proto dělá, že výherci jsou opravdu naši tři náhodně vybraní fanoušci, kteří jsou teď z výhry nadšení a sami píší, že tomu nemůžou uvěřit. Všechny budoucí soutěže proto chceme dělat v tomto duchu, potěšit výherce a losovat férově. 

Pokud se chcete účastnit dalších soutěží, přihlašte svůj mail dole na stránce k newsletteru a dáme včas vědět. Jednou měsíčně se také můžete těšit na novinky a slevy, recepty na míchané nápoje i tipy, jak si Fogoso nejvíce užít. 

Děkujeme za přízeň!

Stanislav Zavadil
kreativní ředitel projektu

 

Zpět do obchodu