Valentýnské víno - 3 tipy na valentýnské dárky

Jaký drink vybrat jako dárek na Valentýna? Oslavu svátku zamilovaných můžete hezky doplnit netuctovým dárkovým vínem. Máme pro Vás 3 tipy na bublinkové valentýnské dárky.

1. Valentýnská lahev na míru s gravírováním

Vygravírujte na lahev přání na míru a vytvořte tak unikátní dárek, který připomene seznámení, společné momenty nebo vtipnou situaci. Na jakoukoli lahev Fogoso Vám laserem vygravírujeme text nebo jednoduchou grafiku nad etiketu v rozměrech do cca 10x5 cm. Více o gravírování se dozvíte ZDE. Pokud se Vám nechce nic vymýšlet, vygravírujte si třeba srdíčko.

2. Šumivé víno s pravým zlatem

Víno s kousky zlata je dokonale romantické a nevšední pití na Valentýna. V oblibě ho měli už Tudorovci (více o historii vína se zlatem se dočtete v tomto článku). Zlaté vločky se jemně rozplynou na jazyku a umí vykouzlit příjemnou atmosféru. Dárkové víno se zlatem Blonde je kromě obsahu zlata také skvělé chuťově, jde o Cuvée odrůd Airen, Chardonnay a Moscatel, s vyváženou sladší chutí. I na Blonde je možné gravírovat.

3. Zamilovaná sada

Jedna lahev nemusí každému stačit, připravili jsme pro Vás proto dárkovou sadu 3 romanticky laděných lahví. První je špičková španělská Cava HOLA Brut Pink Vintage 2018. Cava se vyrábí ze španělských hroznů stejným způsobem, jako pravé šampaňské, tedy kvašením champanoise metodou. Balíček doplňuje sladké Fogoso Plata s ohnivým efektem a Šumivé víno s plátky zlata Blonde. Sadu zasíláme v dárkovém balení.

 

 
   • Blonde - víno se zlatem
  • Blonde je špičkový kastilský sekt založený na odrůdách Chardonnay a Muscatel s vločkami 22 karátového zlata.

   Sekt se zlatem je ideální dárek k výjimečným událostem jako jsou svatby, výročí nebo narozeniny. Zkuste s lahví jemně zatřepat a užijete si líně poletující vločky zlata, kterými se Blonde rádo předvádí. Na jazyce se sladce rozpustí.

   Sekt má výraznou sladší, ovocnou chuť a je tak vhodný ke konzumaci společně se sýry. Podávejte vychlazené na 5-7 stupňů Celsia. Formát lahve je 750 ml, obsah alkoholu je 11%.

   Dostupnost: Skladem
   • Cena:
   • 599 Kč
   • 1 z 6